Sideboard 1900-tal
Valmis
2020-03-05
743688
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
SIDEBOARD, 1900-tal, nyrokoko, svärtat trä, med tre lådor i sargen, brickmärkt Bolton Paris, höjd 74, 177x46 cm
Bruksslitage