Sideboard 1900-tal

Sideboard 1900-tal
Sideboard 1900-tal
Sideboard 1900-tal
Sideboard 1900-tal
Sideboard 1900-tal
Sideboard 1900-tal
Sideboard 1900-tal
Sideboard 1900-tal
Sideboard 1900-tal
Sideboard 1900-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIDEBOARD, 1900-tal, nyrokoko, svärtat trä, med tre lådor i sargen, brickmärkt Bolton Paris, höjd 74, 177x46 cm

Bruksslitage

743688

2020-03-05