Luktdosa

Luktdosa
Luktdosa
Luktdosa
Luktdosa
Luktdosa
Luktdosa
Luktdosa
Luktdosa
Luktdosa
Luktdosa

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LUKTDOSA, silver, 1760/70-tal, rokoko, förgylld, otydliga mästarstämplar, möjligen Magnus Ståtin Uddevalla, höjd ca 4,5, vikt ca 19,5 g

743693

2020-03-01