Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LUKTDOSA, silver, 1760/70-tal, rokoko, förgylld, otydliga mästarstämplar, möjligen Magnus Ståtin Uddevalla, höjd ca 4,5, vikt ca 19,5 g
743693
2020-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här