Bronsskulpturer
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKULPTURER, 2 st, brons, Olle Eriksson resp. Emil Näsvall, varav den senare i form av sigillstamp, monogramsignerad OE resp. gjutarmärkt Otto Meyer efterträdare och signerad E Näsvall samt med , höjd ca 6-9 cm
Ströare med smärre bucklor
743694
2020-03-03