Bronsskulpturer

Bronsskulpturer
Bronsskulpturer
Bronsskulpturer
Bronsskulpturer
Bronsskulpturer
Bronsskulpturer
Bronsskulpturer
Bronsskulpturer
Bronsskulpturer
Bronsskulpturer
Bronsskulpturer
Bronsskulpturer

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTURER, 2 st, brons, Olle Eriksson resp. Emil Näsvall, varav den senare i form av sigillstamp, monogramsignerad OE resp. gjutarmärkt Otto Meyer efterträdare och signerad E Näsvall samt med , höjd ca 6-9 cm

Ströare med smärre bucklor

743694

2020-03-03