Skänk 1800-tal
Klubbat för:
400 SEK
2 000 SEK
SKÄNK, allmoge, 1800-tal, delvis rödmålad, dörrpar med romber, bakomliggande hyllplan samt skedhylla, höjd ca 117, 164x52 cm
Skador: Slitage, sprickor, kompletterade delar, omarbetad, senare lås, invändigt senare bemålning
743697
2020-03-01