Klubbat för:
6 200 SEK
3 000 SEK
RENÉ LOUIS MAURICE BÉGUYER DE CHANCOURTOIS (Frankrike 1757-1817): Landskap med figurer, signerad de Chancourtois, olja på duk, ca 97x130 cm
Sakdor och retuscher
743698
2020-03-03