Chancourtois oljemålning

Chancourtois oljemålning
Chancourtois oljemålning
Chancourtois oljemålning
Chancourtois oljemålning
Chancourtois oljemålning
Chancourtois oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

3 000 SEK

RENÉ LOUIS MAURICE BÉGUYER DE CHANCOURTOIS (Frankrike 1757-1817): Landskap med figurer, signerad de Chancourtois, olja på duk, ca 97x130 cm

Sakdor och retuscher

743698

2020-03-03