Bordsur 1800-/1900-tal

Bordsur 1800-/1900-tal
Bordsur 1800-/1900-tal
Bordsur 1800-/1900-tal
Bordsur 1800-/1900-tal
Bordsur 1800-/1900-tal
Bordsur 1800-/1900-tal
Bordsur 1800-/1900-tal
Bordsur 1800-/1900-tal
Bordsur 1800-/1900-tal
Bordsur 1800-/1900-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSUR, rokokostil, bronserad samt patinerad mässing, riktlig dekor, krönt av militär till häst,1800-/1900-tal, höjd 38,5, bredd 35 cm

Slitage, avslag / bortfall, lagningar, saknade delar som pendel och bakstycke, ej funktionstestat

743708

2020-03-02