Hallmöbel Hans-Agne Jakobsson

Hallmöbel Hans-Agne Jakobsson
Hallmöbel Hans-Agne Jakobsson
Hallmöbel Hans-Agne Jakobsson
Hallmöbel Hans-Agne Jakobsson
Hallmöbel Hans-Agne Jakobsson
Hallmöbel Hans-Agne Jakobsson
Hallmöbel Hans-Agne Jakobsson
Hallmöbel Hans-Agne Jakobsson
Hallmöbel Hans-Agne Jakobsson
Hallmöbel Hans-Agne Jakobsson
Hallmöbel Hans-Agne Jakobsson
Hallmöbel Hans-Agne Jakobsson
Hallmöbel Hans-Agne Jakobsson
Hallmöbel Hans-Agne Jakobsson
Hallmöbel Hans-Agne Jakobsson
Hallmöbel Hans-Agne Jakobsson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HALLMÖBEL, 2 dlr, teak, hylla med skåp, dörr klädd i svart formica etikettmärkt, H ca 36 cm, L ca 117 cm, spegel etikettmärkt modellnr 1391, Hans-Agne Jakobsson, Markaryd, 1950-tal, H ca 90 cm, B ca 50 cm

Skador: Upphängningsbeslag till spegel saknas, bruksslitage

743709

2020-03-01