Boksnurra

Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra

Klubbat för:

3 600 SEK

1 500 SEK

BOKSNURRA, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, på hjultrissor, betsad trä, höjd ca 78 samt 46x46 cm

Bruksslitage, repor, fläckar

743719

2020-03-05