Klubbat för:
3 600 SEK
1 500 SEK
BOKSNURRA, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, på hjultrissor, betsad trä, höjd ca 78 samt 46x46 cm
Bruksslitage, repor, fläckar
743719
2020-03-05