Klubbat för:
1 700 SEK
1 200 SEK
PAUL NELSON (1849-934), Hamnen i Helsingborg med gamla Parapeten, olja på pannå, monogramsignerad PN, daterad 1897, ca 34 x 100 cm
743732
2020-03-08