Ring 18k vitguld med blå stenar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RING, 18k vitguld, 12 fasettslipade blå stenar, troligen safirer, ringstorlek 16, vikt 3 gram.

Bruksslitage, nagg.

743738

2020-03-07