Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RING, 18k vitguld, 12 fasettslipade blå stenar, troligen safirer, ringstorlek 16, vikt 3 gram.
Bruksslitage, nagg.
743738
2020-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här