Spegel empire
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, empire, mahogny, inläggningar i andra träslag, höjd ca 203 cm, bredd ca 79 cm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
slitage, spegelglas med omfattande skador/stora delar saknas, torrsprickor
743757
2020-03-02