Spegel empire

Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, empire, mahogny, inläggningar i andra träslag, höjd ca 203 cm, bredd ca 79 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

slitage, spegelglas med omfattande skador/stora delar saknas, torrsprickor

743757

2020-03-02