Klubbat för:
4 400 SEK
2 500 SEK
MATBORD, 1900-talets andra hälft, England, fanérat i mahogny, fothylsor i mässing, höjd ca 71, diameter 120, 3 iläggsskivor vardera 56 cm medföljer
Brukslitage
743763
2020-03-02