Matbord England

Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England

Klubbat för:

4 400 SEK

2 500 SEK

MATBORD, 1900-talets andra hälft, England, fanérat i mahogny, fothylsor i mässing, höjd ca 71, diameter 120, 3 iläggsskivor vardera 56 cm medföljer

Brukslitage

743763

2020-03-02