Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORD, allmoge, troligen Gästrikland, underrede bemålat samt med datering 1844, med låda i sargen, höjd ca 70, 94x62 cm
Åldersrelaterat slitage och smärre skador, skiva med torrspricka
743776
2020-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här