Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft, England, fanerad med mahogny, invändigt med hyllplan, höjd ca 164, 69x38 cm, nyckel finns
Slitage, märken
743778
2020-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här