Vas Royal Bonn Germany

Vas Royal Bonn Germany
Vas Royal Bonn Germany
Vas Royal Bonn Germany
Vas Royal Bonn Germany
Vas Royal Bonn Germany
Vas Royal Bonn Germany
Vas Royal Bonn Germany
Vas Royal Bonn Germany
Vas Royal Bonn Germany
Vas Royal Bonn Germany
Vas Royal Bonn Germany
Vas Royal Bonn Germany

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VAS, porslin, Royal Bonn Germany, 1900-talets början, urnformad med två hänklar, handmålad dekor av blommor, delvis förgylld, höjd ca 28 cm

Bruksslitage, repor, mikronagg kan förekomma

743779

2020-03-06