Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FARSTRUP, matbord, 1960-tal, Danmark, teak, med pelarfot, 1 iläggsskiva ca 60 cm, diameter 120 cm
Ytslitage, fläckar
743780
2020-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här