Fågelbur

Fågelbur
Fågelbur
Fågelbur
Fågelbur
Fågelbur
Fågelbur
Fågelbur
Fågelbur

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅGELBUR, 1900-tal, grönmålad, trä och ståltråd, längd 27, bredd 27, höjd 55 cm.

Slitage, böjda delar, delar saknas samt kompletterad.

743788

2020-03-13