Bordspendyl Paris
Klubbat för:
4 000 SEK
5 000 SEK
BORDSPENDYL, märkt Churvet, Paris, Louis-XVI-stil, 1800-tal, förgylld brons och marmor, dekor med putti och jordglob, höjd 32, 33x12,5 cm
Slitage, smärre skador och lagningar, dekordelar och nyckel saknas
743831
2020-03-02