Bordspendyl Paris

Bordspendyl Paris
Bordspendyl Paris
Bordspendyl Paris
Bordspendyl Paris
Bordspendyl Paris
Bordspendyl Paris
Bordspendyl Paris
Bordspendyl Paris

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

BORDSPENDYL, märkt Churvet, Paris, Louis-XVI-stil, 1800-tal, förgylld brons och marmor, dekor med putti och jordglob, höjd 32, 33x12,5 cm

Slitage, smärre skador och lagningar, dekordelar och nyckel saknas

743831

2020-03-02