William Skotte Olsen porträtt

William Skotte Olsen porträtt
William Skotte Olsen porträtt
William Skotte Olsen porträtt
William Skotte Olsen porträtt
William Skotte Olsen porträtt
William Skotte Olsen porträtt

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILLIAM SKOTTE OLSEN (1945-2005): Porträtt, 2 st, monogramsignerade WSO, olja på duk, ca 24x18 cm

Bruksslitage, smärre tryckmärken

743835

2020-03-02