Vinglas calvadosglas

Vinglas calvadosglas
Vinglas calvadosglas
Vinglas calvadosglas
Vinglas calvadosglas
Vinglas calvadosglas
Vinglas calvadosglas

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VINGLAS, 6 st, CALVADOSGLAS, 6 st, 1900-talets andra hälft, Orrefors resp Älghults Glasbruk, delvis etikettmärkning, höjd ca 17,5 resp 16 cm

Ett vinglas med mindre kantnagg

743839

2020-03-02