Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROBERT LUCANDER f 1962, komposition, färgetsning, signerad, numrerad 50/50, oramat blad, bladmått ca 79,5x54 cm
743840
2020-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här