Hängsmycke + ring

Hängsmycke + ring
Hängsmycke + ring
Hängsmycke + ring
Hängsmycke + ring
Hängsmycke + ring
Hängsmycke + ring
Hängsmycke + ring
Hängsmycke + ring

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RING samt HÄNGSMYCKE/BROSCH, 1900-talets mitt, ring med guldinfattad camé, 18k guld, stämplad Hermansson Ab Harry, Stockholm, vikt ca 4,4 g ringens storlek no. 21/19,50, hängsmycke/brosch guldinfattad camé, 18k guld, vikt ca 5,3 g, ca 4x2,5 cm

Smärre slitage

743843

2020-03-06