William Skotte Olsen porträtt

William Skotte Olsen porträtt
William Skotte Olsen porträtt
William Skotte Olsen porträtt
William Skotte Olsen porträtt
William Skotte Olsen porträtt
William Skotte Olsen porträtt

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

WILLIAM SKOTTE OLSEN (1945-2005): Porträtt, monogramsignerad WSO, olja på duk, ca 61x50 cm.

A tergo påskrift

743849

2020-03-02