Skåp Lysberg & Hansen
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LYSBERG & HANSEN, skåp med vitrin, Danmark, Köpenhamn, 1900-tal, mahognyfanér, glas med spröjs, skurna detaljer, brickmärkt, höjd ca 220, 206x47 cm
Repor, märken, skador, nyckelbrickor saknas, hylsor saknas
743855
2020-03-03