Skåp Lysberg & Hansen

Skåp Lysberg & Hansen
Skåp Lysberg & Hansen
Skåp Lysberg & Hansen
Skåp Lysberg & Hansen
Skåp Lysberg & Hansen
Skåp Lysberg & Hansen
Skåp Lysberg & Hansen
Skåp Lysberg & Hansen
Skåp Lysberg & Hansen
Skåp Lysberg & Hansen
Skåp Lysberg & Hansen
Skåp Lysberg & Hansen
Skåp Lysberg & Hansen
Skåp Lysberg & Hansen

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LYSBERG & HANSEN, skåp med vitrin, Danmark, Köpenhamn, 1900-tal, mahognyfanér, glas med spröjs, skurna detaljer, brickmärkt, höjd ca 220, 206x47 cm

Repor, märken, skador, nyckelbrickor saknas, hylsor saknas

743855

2020-03-03