Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LENNART BLOMQUIST (1877-1954): Parkmotiv med ett par som sitter vid ett cafébord, signerad Blomquist, olja på trä, ca 25x26,5 cm
Krackelyr
743868
2020-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här