Lennart Blomquist oljemålning

Lennart Blomquist oljemålning
Lennart Blomquist oljemålning
Lennart Blomquist oljemålning
Lennart Blomquist oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART BLOMQUIST (1877-1954): Parkmotiv med ett par som sitter vid ett cafébord, signerad Blomquist, olja på trä, ca 25x26,5 cm

Krackelyr

743868

2020-03-06