Axel Larsson

Axel Larsson
Axel Larsson
Axel Larsson
Axel Larsson
Axel Larsson
Axel Larsson

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

AXEL LARSSON, fåtölj, björk, ljus klädsel, 1900-talets andra kvartal, sitthöjd 38/33 cm.

Bruksslitage, lagad spricka på armlän, senare klädsel.

743877

2020-03-06