Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
AXEL LARSSON, fåtölj, björk, ljus klädsel, 1900-talets andra kvartal, sitthöjd 38/33 cm.
Bruksslitage, lagad spricka på armlän, senare klädsel.
743877
2020-03-06