Otte Sköld oljemålning

Otte Sköld oljemålning
Otte Sköld oljemålning
Otte Sköld oljemålning
Otte Sköld oljemålning
Otte Sköld oljemålning
Otte Sköld oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OTTE SKÖLD (1894-1958): Landskapsmotiv, signerad Otte S, blandteknik på pannå, a tergo bläckstämplad Svensk-Franska konstgalleriet, ca 35x45 cm

743882

2020-03-14