Lauri Nila oljemålning
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
LAURI NILA (1898-1983): Komposition med segelbåtar, signerad Nila, olja på duk, 92x59 cm
Kuntoraportti
743885
Päivämäärä:
2020-03-02