Lauri Nila oljemålning

Lauri Nila oljemålning
Lauri Nila oljemålning
Lauri Nila oljemålning
Lauri Nila oljemålning
Lauri Nila oljemålning
Lauri Nila oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

LAURI NILA (1898-1983): Komposition med segelbåtar, signerad Nila, olja på duk, 92x59 cm

Kuntoraportti

743885

Päivämäärä:

2020-03-02