Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
ELSA ROOK (?-2007): "From the clouds", signerad a tergo Rook, olja på duk, 42x42 cm, oramad,
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars
743887
2020-03-08