Elsa Rook oljemålning

Elsa Rook oljemålning
Elsa Rook oljemålning
Elsa Rook oljemålning
Elsa Rook oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

ELSA ROOK (?-2007): "From the clouds", signerad a tergo Rook, olja på duk, 42x42 cm, oramad,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars

743887

2020-03-08