Vera Schültz akvarell

Vera Schültz akvarell
Vera Schültz akvarell
Vera Schültz akvarell
Vera Schültz akvarell
Vera Schültz akvarell
Vera Schültz akvarell

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VERA SCHÜLTZ (1900-1991): Blomsterstilleben med iris, signerad och daterad Vera Schültz 1943, akvarell, 35x26 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars

743889

2020-03-08