Golvlampa trearmad
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, trearmad, stomme i mässing samt mahogny, pliserade skärmar, höjd ca 144 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, smärre slitage på fot och kåpar
743930
2020-03-06