Golvlampa trearmad

Golvlampa trearmad
Golvlampa trearmad
Golvlampa trearmad
Golvlampa trearmad
Golvlampa trearmad
Golvlampa trearmad

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, trearmad, stomme i mässing samt mahogny, pliserade skärmar, höjd ca 144 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, smärre slitage på fot och kåpar

743930

2020-03-06