Nolby Dockskåpsmöbler
Klubbat för:
3 800 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
NOLBY DOCKSKÅPSMÖBLER, 15 dlr, 1900-talets första del, bemålat trä, interiör i från andra fabrikanter medföljer
Kuntoraportti
Bruksslitage
743931
Päivämäärä:
2020-03-02