Nolby Dockskåpsmöbler

Nolby Dockskåpsmöbler
Nolby Dockskåpsmöbler
Nolby Dockskåpsmöbler
Nolby Dockskåpsmöbler
Nolby Dockskåpsmöbler
Nolby Dockskåpsmöbler
Nolby Dockskåpsmöbler
Nolby Dockskåpsmöbler
Nolby Dockskåpsmöbler
Nolby Dockskåpsmöbler
Nolby Dockskåpsmöbler
Nolby Dockskåpsmöbler
Nolby Dockskåpsmöbler
Nolby Dockskåpsmöbler
Nolby Dockskåpsmöbler
Nolby Dockskåpsmöbler
Nolby Dockskåpsmöbler
Nolby Dockskåpsmöbler
Nolby Dockskåpsmöbler
Nolby Dockskåpsmöbler

Klubbat för:

3 800 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

NOLBY DOCKSKÅPSMÖBLER, 15 dlr, 1900-talets första del, bemålat trä, interiör i från andra fabrikanter medföljer

Kuntoraportti

Bruksslitage

743931

Päivämäärä:

2020-03-02