Bordslampa tenn

Bordslampa tenn
Bordslampa tenn
Bordslampa tenn
Bordslampa tenn
Bordslampa tenn
Bordslampa tenn
Bordslampa tenn
Bordslampa tenn

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSLAMPA, tenn, 1900-talets första hälft, märkt "Hags Tin", höjd ca 49 cm

Bruksslitage, repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

743948

2020-03-06