Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
BORDSLAMPA, tenn, 1900-talets första hälft, märkt "Hags Tin", höjd ca 49 cm
Bruksslitage, repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
743948
2020-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här