Gustaf Svensson oljemålning

Gustaf Svensson oljemålning
Gustaf Svensson oljemålning
Gustaf Svensson oljemålning
Gustaf Svensson oljemålning
Gustaf Svensson oljemålning
Gustaf Svensson oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAF SVENSSON (1893-1957): Motiv från Bastugatan Stockholm, signerad och daterad 1938, olja på duk, ca 56x74 cm

743955

2020-03-05