Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1800-tal, 4-lådig, bemålad, originallås, beslag i jugend, höjd ca 104, 50x108 cm
Slitage/märken, senare bemålad, senare beslag, mindre retuscher, nyckel saknas
743970
2020-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här