Svenolov Ehrén färgträsnitt

Svenolov Ehrén färgträsnitt
Svenolov Ehrén färgträsnitt

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVENOLOV EHRÉN (1927-2004): Stockholmsmotiv, signerade och daterade Svenolof Ehren -62, 3 sammanfogade blad, färgträsnitt, ca 30x162 cm

Invändigt immigt glas

743984

2020-03-02