Jan Bengtsson, fotografi

Jan Bengtsson, fotografi
Jan Bengtsson, fotografi
Jan Bengtsson, fotografi
Jan Bengtsson, fotografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN BENGTSSON (född 1941): Nakenstudie, signerad och daterad på passepartout Jan Bengtsson -93, platinum palladium, bildstorlek 20 x 25 cm, bladstorlek 59 x 44 cm.

743996

2020-03-02