Linn Fernström akvatintetsning
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LINN FERNSTRÖM (född 1974): Flicka med ballonger, signerad och daterad Linn Fernström 11/25, akvatintetsning, 49 x 39 cm
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars
744015
2020-03-08