Linn Fernström akvatintetsning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LINN FERNSTRÖM (född 1974): Flicka med ballonger, signerad och daterad Linn Fernström 11/25, akvatintetsning, 49 x 39 cm

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars

744015

2020-03-08