Linn Fernström litografi
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LINN FERNSTRÖM (född 1974): Flicka i bur, signerad och daterad Linn Fernström 124/150, litografi, 38 x 30 cm
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars
744016
2020-03-08