Linn Fernström litografi

Linn Fernström litografi
Linn Fernström litografi
Linn Fernström litografi
Linn Fernström litografi
Linn Fernström litografi
Linn Fernström litografi
Linn Fernström litografi
Linn Fernström litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

LINN FERNSTRÖM (född 1974): Flicka i bur, signerad och daterad Linn Fernström 124/150, litografi, 38 x 30 cm

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars

744016

2020-03-08