Edition Luxe Wiwen Nilsson Halsband
Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
WIWEN NILSSON, halsband, Lund, 1958, sterlingsilver, smaragdslipad bergkristall, kedja modell ögla/ stav, öppen låsögla, signerad, längd ca 57 cm, vikt ca 41.4 g, kortad kedja, extra länkbit ca 4 cm medföljer
Obetydligt nagg nedre höger hörn.
744017
2020-03-29