Edition Luxe Wiwen Nilsson Halsband

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

WIWEN NILSSON, halsband, Lund, 1958, sterlingsilver, smaragdslipad bergkristall, kedja modell ögla/ stav, öppen låsögla, signerad, längd ca 57 cm, vikt ca 41.4 g, kortad kedja, extra länkbit ca 4 cm medföljer

Obetydligt nagg nedre höger hörn.

744017

2020-03-29