Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKYLT, "Vine & Spirituosa fra Odense Vin Kompani" tryckt och målad på glas. 1900-talets början, ca 115x56 cm, öglor för upphängning
Färgbortfall, bruksslitage
744022
2020-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här