Glasskylt

Glasskylt
Glasskylt
Glasskylt
Glasskylt
Glasskylt
Glasskylt

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKYLT, "Vine & Spirituosa fra Odense Vin Kompani" tryckt och målad på glas. 1900-talets början, ca 115x56 cm, öglor för upphängning

Färgbortfall, bruksslitage

744022

2020-03-02