Arthur Percy Söders höjder

Arthur Percy Söders höjder
Arthur Percy Söders höjder
Arthur Percy Söders höjder
Arthur Percy Söders höjder
Arthur Percy Söders höjder
Arthur Percy Söders höjder
Arthur Percy Söders höjder
Arthur Percy Söders höjder

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ARTHUR PERCY (1886-1976): "Stockholmsbild" - Söders höjder, signerad och daterad Percy 1931, olja på duk, 46x55 cm

744030

2020-03-08