Skrivbord
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORD samt STOL (2) 1920/30-tal, med lådor och fristående hurtsar, stolen med stoppad dyna klädd i skinn, 3 nycklar finns,ek, höjd ca 78 samt 151x80, stolens sitthöjd ca 49 samt högsta höjd 78 cm
Fläckar, stötmärken, bruks och åldersrelaterat slitage
744032
2020-03-06