Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD samt STOL (2) 1920/30-tal, med lådor och fristående hurtsar, stolen med stoppad dyna klädd i skinn, 3 nycklar finns,ek, höjd ca 78 samt 151x80, stolens sitthöjd ca 49 samt högsta höjd 78 cm

Fläckar, stötmärken, bruks och åldersrelaterat slitage

744032

2020-03-06