Stolar 4 jugend ek
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, (4), 1900-talets första hälft, jugend, ek, ryggbricka med motiv av äpplen, pärlspikade sitsar klädda i ljusbrunt läder, rygghöjd ca 106, bredd ca 46 cm
Samtliga ryggbrickor med sprickor, repor och avslag förekommer
744036
2020-03-06