Emmafåtöljer tapetserarstil

Emmafåtöljer tapetserarstil
Emmafåtöljer tapetserarstil
Emmafåtöljer tapetserarstil
Emmafåtöljer tapetserarstil
Emmafåtöljer tapetserarstil
Emmafåtöljer tapetserarstil
Emmafåtöljer tapetserarstil
Emmafåtöljer tapetserarstil

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMMAFÅTÖLJER, tidigt 1900-tal, tapetserarstil, klädda i medaljongtyg med fransar nedtill, rygghöjd ca 77, bredd ca 50, sitthöjd ca 42 cm

Smärre slitage, damm

744039

2020-03-06