Matta
2020-03-04
744058
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GALLERIMATTA, 1900-talets andra hälft, vävd, i ljusblått mot ljus botten, ca 685x87 cm
Solblekt, mindre fläckar, reducerade kortsidor, ett hål, slitage