Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
GALLERIMATTA, 1900-talets andra hälft, vävd, i ljusblått mot ljus botten, ca 685x87 cm
Zustandsbeschreibung
Solblekt, mindre fläckar, reducerade kortsidor, ett hål, slitage
744058
2020-03-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner