Matta

Matta
Matta
Matta
Matta

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

GALLERIMATTA, 1900-talets andra hälft, vävd, i ljusblått mot ljus botten, ca 685x87 cm

Zustandsbeschreibung

Solblekt, mindre fläckar, reducerade kortsidor, ett hål, slitage

744058

2020-03-04